| SpriteDouaPuncteP19 a întrebat:

Am si eu o problema cand incerc sa descarc ceva dupa net la unele chestii se blocheaza downloadul la 99% si mai ramane spre exemplu daca acel fisier are 1300.5 ko se downloadeaza decat 1300.0 ko si imi arata la viteza de download 98 ko/sec Si nu stiu ce sa fac ca am un joc si si la acela se blocheaza pentru ca are auto patcher si trebuie sa downloadeze fisiere noi. Dau FUNDA raspunsului care ma ajuta Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Daca ai net de la romtelecom asteapta vreo 2 zile ca asa mi-a facut si mie

| SpriteDouaPuncteP19 explică:

Nu am de la upc