| Roxana1235 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul si nu imi merge wireless-ul. Banuiesc ca nu mai am driverul wifi. Am incercat sa descarc nu stiu cate si fara vreun rezultat. Dau funda raspunsului care ma ajuta! Multumesc anticipat!winking

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

E laptop sau desktop? Daca e desktop esti sigura ca ai placa de retea wireless? Inainte ti-a mers wireless-ul?

| Mafiotu007 a răspuns:

Pai mai intai uita-te in spate sa vezi daca ai cablu de la net bagat sau wireless-ul, ma rog.Trebuie sa descarci driverul de retea din cate am inteles, cel mai indicat ar fi sa iti chemi cei care ti-o facut wireless-ul si sa ii intrebi, sau sa vorbesti cu ei la telefon.Succes!

| Roxana1235 explică (pentru Mafiotu007):

Da. Este bagat. Mai mult ca sigur problema este dela driver. Multumesc oricum!