| AlexDorinel a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu corpul, sunt cam slabut si mi se vad coastele si in cateva zile voi merge la piscina cu niste prieteni. Credeti ca va rade cineva sau?

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ai auzit de Dan Negru? Lui nu i-a fost rusine sa iasa cu mine (eram colegi), si cu altii, de mai multe ori la 12 ani, cand eram "scandura", piele si os.

| Mosotti a răspuns:

Si ce te intereseaza pe tine daca rade cineva sau nu? Tu iti vezi de treaba ta, cine rade e un prost, te int ce parere are un prost despre tine?
Insa nu va rade nimeni.

Si pune mana si mai mananca sa mai iei ceva, baga si ceva dulciuri acolo pe langa ce mananci de obicei, ca sa mai iei in greutate, sa nu fi nici aschie asa.

| Catrice a răspuns:

Nu rad mai mult decât ar face-o dacă ar afla ce întrebări pui.

| Vântulalb a răspuns:

La varsta ta? Nu. Ar rade daca ai fi gras.
Si, m-a amuzat, dar sunt de acord cu @DemonLord.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

star Este uimitor câte persoane se rușinează de felul cum arată, de corpul lor și cât de puțini se rușinează cu mintea și felul lor de a gândi. star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai pe TPU in loc sa mananci

| 1234568807 a răspuns:

Mai bine sa fii slab decat gras

| AlinTanase a răspuns:

Mai bine slab decat sa risti un infarct la fiecare pas

Răspuns utilizator avertizat
| glasulfilologului a răspuns:

Asta trebuie sa fie ultima problema la care sa te gândești. Și nu trebuie sa le iei în serios niciodată. Acum hai sa fim serioși, la piscina vezi toate tipologiile de corpuri, oameni. Nu lasa capul jos. Și ca sfat te poți apuca de sport, crede ma ca asta te va ajuta la stima de sine.

| Florinafgfgtr a răspuns:

Ce fain fain de tine si mie mi-ar placea?
Mananca fast food