| Ally a întrebat:

am tenul mixt adica acel tip de ten care se ingrasa si imi straluceste fata si e destul de jenant pentru mine, am folosit gama solutions de la avon pentru ten mixt da am folosit o saptamana si a inceput sa ma usture fata pentru ca m-am iritat presupun.Cine a folosit altceva pentru asta, alta crema ceva?

2 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Eu nu folosesc creme sau asa ceva pentru ca am fata foarte sensibila. In schimb ma spal foarte des pe fata,folosesc un fond de ten mat,si nuanta mai deschisa,pentru ca se vede mai bine iar toata "grasimea" aia care iese nu se mai cunoaste asa tare si nici nu strica machiajul,pentru ca nu se prea vede. Deci, incearca sa nu mai folosesti creme, pentru ca iti distrugi tenul daca e mai cu probleme.

| Ally explică:

Mersi