| AnonymousCLL a întrebat:

Am un iPhone si vreau sa cumpar un ixpand (vezi poza : https://postimg.org/image/eclmtt7j3/15a989f1/
Si nu stiu sigur daca cu acest stick pot mari memoria telefonului, adică daca de ex mai am 10 MB spațiu liber pe iPhone cu ixapandul acesta pot avea 64 gb spațiu liber sau doar pot sa transfer poze muzica etc. pe el?

1 răspuns:
| user1328208 a răspuns:

Buna! iPhoneurile nu au avut niciodata card SD si nu poti mari memoria de la iPhone cu nimic, sigura varianta este sa ti cumperi icloud si sa l platesti in fiecare luna cu cardul.