| StarLordDeath a întrebat:

am un telefon samsung galaxy mini si voiam sa stiu daca se poate reseta din calculator pentru ca nu mai pot accesa meniul mersi anticipat! Funda

1 răspuns:
| DontForgetMe a răspuns:

Salut, nu cred ca se poate accesa din calculator, dar eu iti recomand prieteneste o alta solutie, si anume: daca nu mai poti accesa meniul inseamna ca ai o problema cu soft`ul telefonului. Iti recomand cu caldura sa il duci la un service si cei de acolo in 2-3 zile iti vor pune un soft nou pe telefon. Multa bafta si sper ca ti-am fost de folos.