| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut intr-un film ca daca poarta o data chiloti negri inseamna ca vrea sa faca... Este adevarat? Daca stiti raspunsul, va rog sa-mi raspundeti.

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Si eu am vazut asta intr-un film, dar nu mai stiu cum se numea.M-am intrebat lucrul asta de cateva ori, dar hai sa iti zic asa: si eu am chiloti negri si ii port pentru ca m-am saturat de cei cu desene animate laughing Dar nu am nici cea mai mica intentie sa fac ceva laughing
O seara frumoasa!

| neutrino a răspuns:

Daca alta varianta nu ai, o poti incerca si pe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In filme nu toate par ceea ce sunt, ideea este ca trucajele prind bine si devin credibile, mai ales daca sunt facute in detalii.

Si eu am vazut un film in care unul a detonat o bomba prostiei in Romania, este deci, adevarat ca a dat rezultat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar dacă poartă chiloți gri sigur vrea să-ți tragă ție una.

| doinitsaandronic a răspuns:

Pai daca nu mai sunt alte culori cec sa faca

| dream36 a răspuns:

Nu-i adevarat! Nimeni nu o sa faca... dar e posibil(cine stie big grin)