| Vertou a întrebat:

Anul asta sunt in clasa a IX-a la un liceu cu profil uman, filologie-bilingv engleza. Ce materii se fac, cate ore si din ce dau teza?

Răspuns Câştigător
| killerkiss a răspuns:

Buna. Si eu acum am terminat clasa a IX-a. Nu stiu sigur daca avem aceleasi limbi straine dar iti pot zice in mare.
Materile pe care o se le faci sunt:
Sport 1 ora pe saptamana
Fizica 2 ore pe saptamana
Chimie 1 ora pe saptamana
Latina 1 ora pe saptamana
Matematica 2 ore pe saptamana
Religie 1 ora pe saptamana
Logica 2 ore pe saptamana
Biologie 2 ore pe saptamana
Muzica 1 ora pe saptamana
Desen 1 ora pe saptamana
Istorie 2 ore pe saptamana
Limba romana 4 ore pe saptamana
Franceza 2 ore pe saptamana
Engleza 4 ore pe saptamana
Germana 4 ore pe saptamana
Geografie 2 ore pe saptamana

Tu o sa faci probabil alte limbi, nu germana si franceza. Inlocuiesti tu in functie de limbile pe care le studiezi. In rest sunt aceleasi materii. Sper ca te-am ajutat.

Fundita te rog happylove struck?