| HDdanutHD a întrebat:

Salut.As avea nevoie de ajutorul vostru pentru ceva anume.As dori sa am un graffiti pe peretele din dormitorul meu.
Stiti pe cineva din cluj sau imprejurimi care se ocupa cu asa ceva?
Am cautat dar nu am gasit nimic...
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut! ai putea foarte simplu sa dai comanda de un sticker cu ceea ce vrei tu ..sunt stickere speciale pentru asa ceva ..cauta pe google tongue IIIciauIII

2 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Stiu pe cineva care iti picteaza in culori, picteaza biserici, orice, dar e din Arges big grin