| prideras a întrebat:

as dori sa aflu cum poti face bani prin postarea unor seriale de desene animate online, adica sa ti faci propriu site si sa postezi episoadele, sau benzi desenate, am auzit ca se scot niste bani de cheltuiala lunar? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Daca ai creat tu desenele animate, sau daca ai copyright pe ele, atunci poti. Dar sa nici nu te gandesti sa o faci daca nu ai drept de autor! Fara ele ai dreptul sa le folosesti, maxim sa le downloadezi. Dar nu ai dreptul sa publici ceea ce nu e al tau. Daca iti faci propriile desene animate/benzi desenate, atunci poti sa le postezi linistit. Pe site-ul care il faci, daca vrei bani, pune-i sa plateasca contul, ca pe w.o.w., si sa poata viziona doar daca au cont.

1 răspuns:
| Alex95BV a răspuns:

Poti sa faci bani buni fara sa investesti nimic si cu efort minim. Vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g :)