| VladyCristian a întrebat:

As dori sa cumpar un pui de catelush de talie mica. Nu vreau neaparat o rasa anume ci doar sa fie la un pret mic ( pana in 130 ron ). Tot ceea ce vreau este sa fie de talie mica. Mentionez faptul ca vreau sa-l fac cadou. Cine are de vanzare il rog sa ma contacteze

2 răspunsuri:
| VladyCristian explică:

Multumesc frumos... Sunt din judetul Cluj. Multumesc oricum frumos pentru ca ai incercat

| Levente a răspuns:

Imi amintesc ca esti in brasov. Adopta un catel de aici. (http://www.adoptiicaini.ro/judetul-brasov/)

sau scrie-mi mesaj privat (doar daca esti in brasov) ca te indrum de unde iti iei.