| Ramypapushik a întrebat:

as dori sa imi fac o masca pe fata pentru carnaval, stiti cumva cu ce pot lipi pe fata niste bucatele de material si niste cristale care sa reziste dar sa le pot da si jos (fara sa imi rup pielea de pe fata laughing ) multumes :X dau funda :X:*

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ai idei trasnite! Fa o incercare de proba cu albus de ou si alta cu gelatina alimentara --- cristalele sunt prea grele, dar paietele sunt mai usoare si cred ca se pot preta la lipire. Observa cat timp rezista fiecare tip de lipitura dupa uscare si cat rezista la miscarile muschilor fetei.

1 răspuns:
| Ramypapushik explică:

Multumesk kiss