| AkHolik a întrebat:

Salut.As dori sa-mi iau xbox 360, si ma intreb daca trebuie sa cumpar jocurile pentru a le juca, sau cam cat costa jocurile de xbox.

3 răspunsuri:
| Maria2012Jade a răspuns:

Cauta jocuri pe DOMO, pe okazii, pe tocmai thinking Nu prea stiu. Oricum, baftaaaaabatting eyelashes! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa joci jocurile online atunci trebuiesc cumparate daca vrei sa le joci doar SP cauta tutorial pe youtube.Jocurile costa in jur de 1-2 milioane

| CrystalMaiden a răspuns:

Iti poti moda consola ca sa nu mai fi nevoit sa le cumperi, eu una le cumpar pentru ca ma simt mai bine asa sa le am in carcasa laughing iar pretul ei bine depinde de ce jocuri preferi sunt jocuri care copsta si 200 lei cel mai scump din colectia mea este de 160 lei. Oricum poti incerca si pe Olx sa cumperi jocuri dar e mai bine din magazin.Eu am cumparat saptamana teecuta un Prototype 2 limited edition la 40 de lei iar pe internet cineva il vindea cu 100 lei.