| Prometeus a întrebat:

Salut,as dori sa stiu ce tip somatic sunt..asta desigur, daca imi puteti raspunde..Am facut 2 teste pe niste site-uri, teste create de un culturist.Acestea au indicat ca sunt mezomorf, sau ectomorf spre mezomorf.Ma gandeam sa imi confirmati, am 1.78, 61-62 kg..sunt cam slab, dar poate e si din cauza cresterii.Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Eu zic ca esti dus cu pluta deoarece i-ti pierzi timpul cu chestii banale care nu te vor ajuta cu nimic!

| Cosmin86 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Te ajuta, alimentatia, suplimentele si antrenamentul difera de la un tip somatic la altul