| bahoimaidanezu a întrebat:

Salut, as dori sa stiu unde se gaseste codeina, si ce efecte are.

1 răspuns:
| Acras a răspuns:

Codeina se gaseste la farmacie este un antitusiv si nu are efecte halucinogene ca tu asta vrei sa stii de fapt si nu o poti cumpara fara reteta sunt sigur ca si asta ai vrea sa stii si iti trebuie reteta speciala pentru ca face parte din clasa opiaceelor...cauta alte lacuri si vopsele ca sa te drogezi ca asta nu ai sansa sa o primesti tu de la medic atat de usor