| LoveTVD a întrebat:

As dori si eu niste sugestii de filme cu adolescenti! Gen, care pleaca in tabere, excursii etc. Niste filme care intr-adevar merita vazute. Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| bubblegummy a răspuns:

Sau :Jennifer’s Body (Echipa din spatele mega-succesului Juno se întoarce în atât de amuzanta lume a liceenilor americani pentru a o urmări pe Jennifer, o majoretă plină de vino-ncoace care ajunge să dezvolte o ură nemaipomenită faţă de colegii de clasă după ce este vrăjită de membrii unei trupe rock sataniste! Cea mai bună prietenă a lui Jennifer trebuie să facă tot posibilul să salveze oraşul de noile apucături ale acesteia, dar şi să se asigure că nici ea nu păţeşte nimic.)

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Easy A
American Pie
The Girl Next Door

| bubblegummy a răspuns:

Tamara (Tamara online prezinta povestea clasica a unor liceeni, unii mai cool altii, simplu obiect de luat in deradere de ceilalti. Tamara este o fata neadaptata din punct de vedere social in viata de liceu. Ea este mereu tinta celorlati colegi, astfel ca se hotaraste sa apeleze la magia neagra pentru a-si gasi razbunarea, sub o noua uniforma, reintoarsa din lumea de dincolo, ii va face pe toti simple marionete.)