| iReal96 a întrebat:

Salut as vrea sa creez o comunitate de counter strike. si caut 1 sau 2 prieteni care sa ma ajute. daca vreti il putem hosta dar mai bine dati add la maxim. cs14 sau free.style15 daca vreti sa facem big grin

Răspuns Câştigător
| Gentleman_2265 a răspuns:

Ok fratello sunt foarte interesat de ideea ta. Acelasi lucru voiam sa fac si eu.Cu ce am si stiu eu, si cu resursele tale, o rezolvam. Da-mi si funda daca nu te deranjeaza. Si vorbim pe mess.

1 răspuns:
| floweray a răspuns:

Poti sa-ti faci o comunitate/Forum pe www.ucoz.ro si, pe langa Forum si Blog iti faci website, totul gratis. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, 21 de module si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
(te inregistrezi ca si cum ai vrea sa faci un site, dupa care instalezi modulul Forum)
Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!