| Andreeeaaa_4142 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu un sfat. ce as putea sa fac sa par mai mare? de vreo 19 ani? Eu am 15 si par de 16-17. dar vreau sa par de vreo 18-19. Ce as putea sa fac? Sa nu ma intrebati motivul va rog. am unul foarte intemeiat. multumesc anticipat. astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Nu fi copilaroasa... poarta-te cat mai serios!
Macheaza-te un pic mai strident, poarta haine trendy...
Incearca sa te imbraci cat mai frumoss, haine mulate blah, blah, sti tu...acum nah, conteaza si cum arati... fata, corpul s.a
Sper ca te-am ajutat
Funditssa?

| Yzzza a răspuns:

Daca te dai cu creion negru la ochi tare, vei parea mai mare.Iti faci parul cu placa.preferabil sa ai par cat mai lung(daca nu, iti poti pune extensii); daca esti scuna sau de inaltime medie, sa porti tocuri inalte(intre 8-12 cm).si desigur, sa porti niste haine mai care te fac sa pari mai matura...cu toate astea sigur vei parea mai mare... funda?big grin