| sabinaelena a întrebat:

Pe mine ma pasioneaza foarte mult Egiptul Antic si as vrea sa-mi zice-ti daca stiti niste carti dvd-uri pe care le-as putea cumpara... DAU FUNDITA CELUI MAI BUN RASPUNS...Astept raspunsurile voastre si multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alexcurcean a răspuns:

Pai. cauta la in librarii Egiptul Antic.si o sa gasesti multe carti de acest gen.si eu am fost.si am gasit.tot ce vroaim.chiar am fost interesat de Egiptul Antic s am gasit.Succes in cautarea cartii.

4 răspunsuri:
| Adda_2262 a răspuns:

Heyhappyam si eu aceeasi pasiune, iar anul eu am ost in Egipt, o saptamana, ghid roman alea alea si iti spun a poti sa citesti cat ai vrea, e altceva atunci cand le vezihappyCa si ari a apaut de la erc press mi se pare o revista u dvd'uihappy

| inginer a răspuns:

Uite un roman cu actiunea in Egiptul Antic. E fain si pentru copii si pentru adulti. Te duce in atmosfera de atunci si e foarte captivant. E posibil sa-l gasesti si la anticariate, e destul de vechi.
http://www.librarie.net/carti/70117/Faraonul-inaripat-Joan-Grant

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
eu am un dvd si o revista cu egiptul antichappy
la chioscurile de ziare gasestiwinking
revista+dvdbig grin
big hug
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chioscurile de presa ar trebui sa gasesti o publicatie de la Erc Press numita Egiptul Antic.