| georgeggg a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cum se folosesc codurile la counter-strike1.6
de exemplu silent aim sau wall le downloadez si dau clik pe load intru in joc si pe server normal si nu stiu cum sa il pornesc.Pe ce apas sau ceva de genu asta.Dau funda celui care imi zice

Banuiesc ca aceasta intrebare se incadreaza in categoria "adolescenti", astept raspuns

Răspuns Câştigător
| DN7 a răspuns:

Depinde de la cod la cod. Sa sa functioneze codurile iti trebuie un anumit CS, I-al pe cel default iti recomand counter strike 1.6 LANT final merg aproximativ toate jocurile pe el, activezi cheatu-l si acum difera ori se activeaza pe butoanele : INSERT, END, DELETE, F9, F10, F12 etc acum depinde si de cod.

2 răspunsuri:
| georgeggg explică:

Pai eu am counter-strike non-steam si as vrea de exemplu un silent-aim? pe ce apas cand intru in joc?