| Flowwww a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu care sunt cele mai calitative tigari, (eu știu de dunhill si sobranie fiind cam cele mai calitative.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista tigari "calitative", fiindca toate duc tot la cancerul de plamani, indiferent ca-s ieftine sau scumpe.

| outsidethebox a răspuns:

Iti raspund pe bune: nici o tigara nu este nici buna si nic mai de calitate!
Daca vrei sa iei cadou ccuiva, vezi ce fumeaza el/ea.
Daca vrei sa te apuci, te rog sa nu o faci.
Legat de calitatea lor, depinde de gustul fiecaruia, ce poate parea prost si puturos pentru unii, reprezinta drogul preferat pentru altii.
Succes in a sta departe de tentatii!

| IngerasulMicut a răspuns:

Pachete de țigări goale sunt cele mai bune.

| davyj8368 a răspuns:

De ce naiba fumati,nu inteleg ce e asa wow la tigarile alea, am prieteni care atunci cand s-au apucat de fumat erau ceva de genul"moamaaa, ce cool sunt eu si ce fraier esti tu ca nu fumezi!"si acum regreta asta, sanatate distrusa, bani aruncat plus ca tusesc toti de zici ca au intrat in ei toata familia covid

| RianaR a răspuns:

Dunhill albastru/maro