| mihai151992 a întrebat:

Salut as vrea si eu aplicatii jocuri pentru android versiunea 2.3.6 dar sa imi dai cele care se pot muta de pe telefon in card ca multe nu le pot muta doar pe cele care se pot muta atat multumesc.

1 răspuns:
| CapitanPufuletee a răspuns:

Ei bine este Magazin play -centrul market al androidului- cat despre mutatul app de pe cartela SD pe telefon si invers, intri in gestionare aplicatii, descarcate si apoi mutare sau poti descarca app Clean Master care este foarte buna si are si optiunea de mutare unde este mai simplu, si backup, eliminarea mem RAM si curata cache happy