| Gabriel_Bujenita_1997 a întrebat:

As vrea si eu o replica la insulta: "Ba mi-o dai pe sora-ta?"
Merci

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

"ti-o dau pe mama ta"
sigur o sa-i dai rekt

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Ii poti spune perversului laughing ca e prea prost pentru secolul asta.
Ideea lui "CosminMFSB" e geniala laughing, la asta ma gandeam si eu. big grin
Succes!

| Kenya a răspuns:

Ceva gen : " Continua sa visezi" rolling on the floor

| StefanCosmin a răspuns:

Bă, spune.i că dacă ți.o dă pe mă.sa tot nu i.o dai pe soră.ta.

| GokuSan a răspuns:

Poti sa spui:daca tu mi-o dai pe mama ta!

| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Incearca sa cedezi locul prostului in fata.
Fii mai destept si spune-i ceva de genu:
"Ti-o dau in vise. O fata ca sor-mea nu s-ar uita la unul ca tine"
sau
"Esti prea prost pentru ea"
sau
"Sora mea este prea destepta ca sa te observe macar, ea nu poate vedea oamenii ca tine" rolling on the floor))))))))))) "
"Sor-mea face cat 10000 de femei la un loc e desteapta, frumoasa si are toate calitatile necesare nici nu te gandi" rolling on the floor)))
Bai, sper ca am fost de ajutor... ceva de genuwinking