| parampampam01 a întrebat:

astazi am fost cu niste prieteni la pacanale si a venit politia acolo si ne-a luat, ne-a dus la scoala, la director. ce credeti ca o sa ne faca? exmatriculare?
P.S. Toti suntem minori happy 16-17 ani big grin

1 răspuns:
| BlondaBă a răspuns:

Nu se pune problema de o exmatriculare oh go on stai calm kiss! O sa vina parintii la scoala atata tot happy! Nu te mai stresa, iar data viitoare nu te mai duce ca nu ar rost sa pierzi atatia bani. kiss! Eu as sparge aparatul ala daca as vedea ca pierd ( stau foarte prost cu nervii ) laughing))