| Anonimity a întrebat:

Salut.Astazi am intrat pe un site de filme porno si mi-a aparut un mesaj de la,, politia romana,, care spunea ca mi-a blocat browserul pentru incalcarea nu stiu carei legi, se specifica legea acolo dar nu o mai tin minte.Scria sus ceva cu IP, regiune si oras...
Dar dupa ce am dat close acelei pagini care pretinde ca e de la politie mi-a aparut sa dau confirmare adica sa aleg,, parasiti aceasta pagina,, sau,, ramaneti in continuare pe aceasta pagina,, Din cate stiu confirmarea asta apare la reclame in general. Dupa ce am dat parasire si am intrat din nou pe net, mergea fara probleme nici decum sa imi fi blocat browserul.
I s-a mai intamplat cuiva asta?
Stiti daca e gluma sau e adevarat?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu este real...este o gluma de prost gust si o metoda de a castiga cativa bani in plus

4 răspunsuri:
| BiersackAndrew a răspuns:

E o gluma de prost gust, dar daca nu iti dispare trebuie sa bagi iar windows-ul

neluL
| neluL a răspuns:

La ora asta sa te uiti la porno nu stiu daca i s-a mai intamplat cuiva :D Este un virus de tip ’’Ransom’’. Citeste aici
http://jurnalul.ro/......28893.html

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Esti acuzat de rele tratamente aplicate cuculuilaughing

| Anonimity explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Bun raspuns