| maria14142 a întrebat:

De ceva timp, pe laptop,imi tot apar reclame la produse pentru marirea penisului,daca apas undeva pe ecran cateodata mi se deschide alta pagina(vreun site porno/joc porno),iar reclamele apar peste tot, chiar si pe Youtube, la muzica. Aveti idee cum pot sa scot asta? Adica e posibil sa fie de la niste site-uri(ma uit la niste seriale si acolo se deschid astfel de pagini cand pornesc filmul).Si sunt sigura ca nu a intrat nimeni pe vreun site porno.Nu ar fi o problema,dar te deranjeaza izual, si sa ti se tot deschida pagini e foarte nasol.
Multumesc, dau funda!
P.S.Scuze pentru categorie, dar nu avea sens sa pun * pentru a scrie "porno".

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Poti instala Adblock.O sa iti blocheze majoritatea reclamelor.

| maria14142 explică (pentru ShaOfHatred):

Si altceva care sa nu coste? Sau vreun site de unde sa-l iau gratis.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru maria14142):

Exista si Adblock gratis.

| maria14142 explică (pentru ShaOfHatred):

Nu am gasit. Vreun site?

| maria14142 explică (pentru ShaOfHatred):

Nu e gratuit, intra in alta pagina si trebuie sa-l cumpar

| maria14142 explică (pentru ShaOfHatred):

Am gasit, acum sa vad daca functioneaza

| maria14142 explică (pentru ShaOfHatred):

Da,a mers, mulumesc

| ShaOfHatred a răspuns (pentru maria14142):

Cu placere.

15 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Adblock iti va inchide majoritatea reclamelor si va bloca pop-up-urile. Vezi ca pe incognito nu ai adblock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goleste history de la browser. Instaleaza un antivirus gratuit si apoi ccleaner. Foloseste ccleaner regulat.

| Florin1303 a răspuns:

Da cel mai probabil ai virusi in laptop.Cred ca ar trebui sa iti reinstalezi windows-ul.

| Spoki a răspuns:

Adblock

| UNICOO a răspuns:

Nebunule te uiti la pornache toata ziua laughing si acum ti ai virusat pc-ul laughing

| maria14142 explică (pentru UNICOO):

In primul rand sunt fata, puteai sa-ti dai seama din intrebare, in al doilea rand, nu ma uit la filme porno.