| facepalmlol a întrebat:

Ok stiu ca e extreeem de penibila intrebarea, dar am intrat pe un blog din asta cu gif-uri deocheate si cand sa dau pe "next page" apari dintr-o data intr-un alt tab o prezentare a unui produs cred pentru relatii sexuale si cand am vrut sa ies, mi-a aparut advertismentul acela cu "parasiti aceasta pagina/ramaneti pe aceasta pagina". normal, am dat "parasiti" si totul a mers ok, nicio reclama n-a mai aparut. doar ca, prin astfel de ferestre nu e ca si cum ai fi dat comanda produsului sau mai stiu eu ce alte tampenii de genul? merci anticipat si scuze.

Răspuns Câştigător
| justmystyle a răspuns:

Nu te speria! Nu ai dat comanda pentru nimic.Se mai intampla chestii de genul.Stai fara nicio grija! :*