| Antal_Sebi_1995 a întrebat:

Salut,azi vorbeam linistit cu un coleg de fotbal si de scoala pe messenger si dintr-o data a facut el o gluma proasta,eu m-am enervat si am editat o poza in care trebuia sa zica ca e gay si ca il place pe un coleg.
In fine, el a inceput sa injure, l-am injurat si eu si pana la urma el m-a blocat, oricum, eu l-am injurat mai rau si acum nu prea e bine.
Bun,dupa ce m-a blocat m-a sunat si mi l-a dat pe taica-su la telefon, eu am raspuns si taica-su m-a intrebat de ce il injur si i-am zis ca el a inceput, dupa aia taica-su a zis ca oricum vorbeste el cu parintii mei la urmatorul antrenament.
Acum eu ce ar trebui sa fac? Nu le-am zis nici parintilor.
Ps. am dovada clara ca el a inceput.
Am 12 ani.
Ce credeti ca e de facut?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Spune-le părinților tăi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta cine a inceput ci jignirile care au fost aduse si cu atat mai rau, pozele editate sau imagiena compromisa, ca-i gay.
Asa ceva nu ai voie sa faci!
Trebuie sa le spui parintilor imediat, sa-i suni pe oamenii aia si sa le ceri scuze.

| Andreeush a răspuns:

Nu a fost ok să editezi acea poză.
Dacă te amenință cineva spune-le părinților tăi.

| Antal_Sebi_1995 explică (pentru Andreeush):

Nah,nu ma ameninta nimeni dar a incercat sa faca o gluma d-aia cu mi-l 2ugi si m-am enervat si am editat o poza.