| Jaz a întrebat:

Buna TPU :* Deci azi cand stateam pe messenger, prietenul meu a dat un mass " Caut iubita bla bla bla " si il intreb eu " Ce cauti ma ", si nu a raspuns. Iar dupa aceea cand l-am intrebat din nou a zis ca ce vreau, si l-am intrebat ce are. Si mi-a spus ca l-am injurat desi nu i-am spus nimic, in fine. Iar dupa aceea a inceput sa ma injure si sa imi zica sa ma duc la iubitelul meu x ( aberatii de gelozie ), iar eu i-am zis la fel sa se duca la iubita lui, si atunci nu i-a mai convenit. Ce pot sa inteleg din asta
?

Răspuns Câştigător
| starcicky a răspuns:

Ummm...Ciudat tipul(fara suparare)! Sincer...Cred ca meriti pe cineva mai bun, nu trebuie sa fii marioneta sau catelusul lui, arata-i ca esti cea mai tare si s-ar putea sa te vrea inapoi. Daca as fi in locul tau, nu m-as mai apropia in viata mea de baiatul acela. Oricum, s-ar putea sa nu conteze ce-am spus pentru ca nu stiu ce este in inima ta si ce simti tu pentru el.Desi s-ar putea pune problema si in alta postura, sa fie doar o neintelegere, nu vreau sa te sperii, dar decizia pe care o vei lua va cota destul de mult. Asculta melodia asta, poate iti va da de gandit, eu am ascultat-o prea tarziu si am regretat, desi o ascult in continuu de mai bine de cinci ani, abia acum cateva saptamani am inteles-o pentru ca mi s-a intamplat sa am nevoie sa imi ascult inima, lucru ce n-am facut.Deci,melodia sper sa-ti placa si fi atenta la versuri, ok?
http://www.youtube.com/watch?v=X0Kj9PRcA70
Succes!

6 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Probabil a auzit de la cineva ca tu l-ai inurat.Sincer, pentru mine nu conteaza o injuratura dar pe unele persoane le afecteaza.Nu prea cred ca te iubea asa de mult pentru ca altfel nu asculta gura lumii.Bafta:* ai grija de tine

| Deny1333 a răspuns:

Păi, sigur vreun "prieten" i-a spus ceva de tine. Dacă a dat mass-ul ăla, consideră că sunteţi deja despărţiţi.
Oricum, discută cu el şi fii calmă, nişte explicaţii meriţi şi tu, totuşi.

| smile a răspuns:

Buna! Pai cred ca a auzit cine stie ce despre tine si despre un alt asa zis,, iubit''. Stii ...lumea este rea si barfeste.O mica minciuna de prin jur a ajuns la urechile lui si astfel el sa simtit inselat ca afla de la altii chiar daca tu spui ca nu este adevarat. Vorbeste cu el si lamureste situatia si explica-i cum sta treaba.Succes:*

| BalonaşDulcee a răspuns:

Ca vrea sa va despartiti, cine stie ce "prieten" sau cunoscut o fi scos vorbe d'astea?

| TrendyHedgehog a răspuns:

Ca are probleme cu capu'. Glumesc.E evident ca te place pe tine daca si tu il placi pe el...cu atat mai bine.

| BruneTTe a răspuns:

Inteleg eu : sigur cineva s-a bagat intre voi si i-a spus cum ca tu ai avea pe altcineva si cum ca ai fi vorbit urat de el. El a crezut povestioara asta si a trimis mass-ul de ciuda, din gelozie, ca sa para ca nu este ranit, ca daca tu ti-ai batut joc poate si el la fel de usor sa-si bata joc. Ia discuta cu el [ dar nu pe mess ] si incearca sa aflii ce s-a intamplat si spune-i ca nu ai facut si ca nici nu i-ai face vreodata asa ceva [ sa umblii cu altul ]