| anonim_4396 a întrebat:

O intamplare foarte stupida dar la care nu gasesc raspuns laughing :

Ca sa se stie : faza e intre mine si 2 "prietene" de ale mele :

"Prietena 1 " a lasat un mesaj pe facebook unei alte colege de-ale mele(care nu are legatura) la care am comentat si eu, a fost o gluma nevinovata si am si recunoscut ca nu trebuia sa ma bag! ( dar nu a fost nimic grav si in plus a fost despre mine ) acum "Prietena 2" a inceput sa comenteze aiurea si sa se i-a de mine ca de ce ma bag etc. I-am spus ca recunosc gluma proasta si ca nu o sa ma mai bag dar ea a continuat ( si cealalta e de acord cu ea ) mi-a zis ca ma bag si eu repede ca **** si ca s-a saturat de "arfele " mele straight face laughing ( Faza asta m-a socat rolling on the floor laughing) ) eu + "arfe" = x_x o_O straight face eu NU ascult manele CA EA, eu NU injur in halul in care injura ea ZICI ca e tiganca si mai e si fata! si zice numai porcarii si tot mie imi zice ca am "arfe" (se vede si dupa cuvantul pe care l-a folosit ce fel de persoana e dar ma rog) si pe urma mi-a zis ca imi da ignore pe messstraight face Nu i-am zis nimic, NU am injurat, Nu am vrut sa ma cert cu ea si in plus de asta NU avea nici o legatura cu ea nimic. Primul lucru la care m-am gandit a fost ca, cauta motiv de cearta, dar DE CE? nu i-am facut nimic si acum amandoua sunt impotriva mea si cine stie ce o sa mai zica la altii. Prin cuvintele ei de fetita proasta m-a facut de ras pentru ca pe facebook vede toata lumea...Eu nu am mai comentat nimic si am las-o in prostia ei dar m-a enervat pentru ca eu nu i-am facut nimic si nu inteleg ce au AMANDOUA cu mine. Cu o zi inainte totul era bine si vorbeam si nu se intamplase nimic si acumstraight face nu stiu ce sa-i zic si cum sa fac sa ne impacam chiar daca NU merita. Dar pe urma o sa fie mai rau si mai bine las de la mine...(stiti cum e : cel mai destept cedeaza).

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu le spune nimic, nu merita nici sa decazi la nivelu lor, fi tu insuti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi:* o sa tin cont de raspuns