| Mihaimihai1234 a întrebat:

Salut baieti, intrebare de 20p, am platit cursurile pentru ADR dar din cauza unor probleme familiale nu am mai ajuns azi la examen si am decis sa dau la Bucuresti-Pitesti sapt. viitoare, imi mai trebuie inca o data platit cursul de pregatire profesionala ADR din judetul respectiv sau doar taxa aceea de 75 de lei la posta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni scoala si afli

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, examenele nu se sutin cand vrei tu, ci cand sunt ele programate.
Suni la Bucuresti sau Pitesti si iti faci programare pentru urmatorul examen, ca nu-i dupa cum decizi tu, ci dupa cum planifica ei examenul.
Cirsul nu mai trebuie platit, dar probabil trebuie platita examinarea. Toate astea le poti afla cand suni la noul oficiu, unde vrei sa sustii examenul.

| Mihaimihai1234 explică (pentru Violleta2022):

M-am uitat la ARR ( urmatoarea programare e sap asta la Bucuresti-pitesti )