| xVogue a întrebat:

Salut care imi poate spune si mie un hack de yang pentru metin2 ro ...sa nu ma prinda adminu ca am lvl 50 pe corvus regatul albastru...

Răspuns Câştigător
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Cred ca merge si pentru bani ce ce iti dau. cum a zis alexandra fa-ti alt cont si iti transferi bani dupa. downloadeaza cheat engone de aicii http://www.cheatengine.org/download.php dupa aia itra pe www.youtube.com si scrii cheat engine metin2 si o sa-ti dea o gramada de rezultate ( mentionez ca atunci cand downloadezi cheat engine ia-ti antivirusului daca ai pentru ca o sa il ia drept virus desi nu este;)) ) de exemplu am sati pun aici cateva videouri care le-au facut astia cu cheat enigne.

http://www.youtube.com/watch? v=o1binepYxs3g

7 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Sa nu te prinda pai fa-ti al cont sa vezi dac anul te printe cand gasesti hack ca sa vezi daca cineva te prinde si it spun sa alegi regatu rosu sau galben ca alea sunt cele mai bunewinking ala albastru e prea mare si are ziduri peste ziduri

| xVogue explică:

Ms mult:*

| aragon90 a răspuns:

Eu zic cum a zis alexandra da punete pe albastru sunt multi si daca te pui pe galben sau pe rosu o sa te intalnesticu albastri sunt mai multi si buni rosu si galben sunt varza

| zmarianxandrei a răspuns:

Salut, am eu un hack care merge, e din 2013 si e facut de expert hack Romania :X:X e pentru metin2ro uite link http://metin2ro-yanghack2013.yolasite.com/? formI18Posted=true am facut deja 2kkk :X:X:X:

| andrei253 a răspuns:

Am hack de speed, de peste, arme +9, yang etc. le dau pe conturi de lv 28 in sus.Id meu e andrei.halotongue

| Madalin_8427 a răspuns:

Mah daca nu stiai pe toate metinele haku de yang este permis sati spui contul de 100 1000 si 10000. Deci nu e de yang si e de furat conturi! Si pe lume numa un hack mere de la metin si anume multihack il gasesti usor pe mt2-tools.de daca nu mere pagina scrie pe google.ro mt2 toolsbig grin