| Mihai_Stavar_1999 a întrebat:

Salut, cat de curand voi incepe un canal de Youtube. Si nu m-am decis ce nume de utilizator si de canal sa folosesc, as vrea sa primesc niste idei sau propuneri. Ceva care sa ma caracterizeze. Stiu sa cant foarte bine la chitara si rap, sa fac Gameplay si topuri de diferite chestii. Astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Stavy99 laughing

| Mihai_Stavar_1999 explică (pentru MistretulPufos):

Fata de Mistret sau potrivi' ....la o adica

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Salut, eu am deja un canal de youtube. Pentru nume ai putea sa combini mai multe cuvinte (chiar si in engleza):

-Gaming cu Stavyy
-Gaming cu Mihai
-Gaming cu MS
-Gaming la patrat
-GaMiNg a la M
-Gaming a la Mihai
Sau poti sa iti dai chiar tu un nume cum e Pewdiepie, PisicaMiauMiau, Ihatepink etc.

-Gaming cu Dark Cookie
-Black Master
-G BoY
-La Mihai
-La Gaming.ro
-Monster Master
-Dark Monster
-The Ninja boy
-The ninja gamer
etc.

Daca vrei poti sa intri pe canalul meu, poate vrei sa ne abonam fiecare la canalul celuilalt;)
https://www.youtube.com/channel/UC-tVPFkPnMNbvnuL2cs9DaQ

Sper ca te-am ajutat :*