| LuciYouTube a întrebat:

Imi puteti da idei de un nume de Youtube.
Voi vrea sa postez pe el topuri.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, nu, nu... nu.
Yt-ul romanesc este plin de astfel de canale, multe si degeaba, parerea mea.
Mai bine nu incepi. Ai zeci de motive pentru care sa renunti la aceasta idee, iti spun din "experienta" si de la cunostinte + cativa morti care arunca cateva poze si sunete de mort si in acelasi timp informatii luate de pe alte canale, spuse ori de alti creatori mai mari, ori de ceilalti morti care au facut acelasi lucru.
Doar eu m-am saturat de canalele "top N" cu "morti", dar si cu informatii ciordite de la altii?

| ziftode a răspuns:

YouTubescu

| SoXDYT a răspuns:

OneTopMan

| DomnulAlb a răspuns:

TopdeJoi
Si sa postezi joia.

| Daniela000 a răspuns:

Top10 si sa se citeasca topten