| AlxGoliatH a întrebat:

Salut, ce filme gen Forever Strong sau Never back down stiti? Adica sa fie vorba despre adolescenti care sunt prima oara rebeli dar dupa ce se intampla ceva cu ei se schimba, cum ar fi in never back down, actorup principal ia bataie dar dupa revina antrenat si il bate pe alawinking.Dau FUNDA cat mai multe filme

1 răspuns:
| Vornicu_Alex_1990 a răspuns:

Fii atent : intra pe google, scrii popcorn time, apesi pe primul si descarcie pentru ce ai nevoie : PC, mac,(pe telefon nu am incercat). instalezi undeva.(sa ai loc de vreo 10 gb..si il bagi acolo, chiar daca nu e 10 gb), intri in program si selectezi de acolo ce film / categorie de film vrei(sunt toate filmele posibile)Apesi pe un film si descarci in ce format vrei : Hd, 480p, etc si dupa apesi CONTINUE, ca o sa iti apara ceva cu VPN...si astepti sa se descarce niteel.(se va sterge automat dupa ce il vezi)si gata.