| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de liceul MIrcea Eliade din Bucuresti la profil sportiv? Se fac ore ceva sau doar sport? La ce dai BAC-ul?
E cineva care a facut/face liceu sportiv sa imi zica asa niste pareri? Cam cum e?

1 răspuns:
| alexutza071 a răspuns:

Buna! eu sunt la liceul cu program sportiv din Galati, in clasa a x-a si fac doar 4-5 ore pe zi, e foarte putin fata de alte licee care fac 8 ore pe zi.si da fac si sport. daca vrei sa dai la un liceu cu program sportiv e o idee buna, bac-ul o sa il dai la romana, engleza, istorie, informatica-competente.si se da si un atestat.si partea buna este ca nu dai bac-ul la matematica. daca vrei sa afli mai multe detalii te poti duce la liceul respectiv si poti intreba. sper ca ti-am fost de folos.succes!