| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre omul meu de zapada?:))are 3 m! cum e? n-am avut ce sa fac si am stat 3 ore la el :))
http://fisierulmeu.ro/6669KXYNO76K/Fotografie060-jpg.htm l
asteptati putin pana se downloadeaza imaginea :)

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

big grin deci aici erai laughing

mersi si mie de pozawinking imi place omul tau de zapada laughingwinking cam inalt ma laughing e chipeshee hee si forma ii originalahee hee

ii adolescentsmug?hee hee de ai pus intrebarea la adolescenti big grin

9 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Tare.
Respect :]

| hândel a răspuns:

Daca asta-i viziunea ta despre un om de zapada... Si, 3 h? Inseamna ca, ori esti foarte mica de statura si a trebuit sa folosesti o scara, ori forma aia iti aminteste de ceva drag tie, si ti-ai luat timp s-o modelezi pentru. a reproduce exact amintirea acelui ceva!? Care e? Ptr. mine arata ca un penis de 3 m.

| bluesky a răspuns:

rolling on the floor laughing
Alta forma nu i-ai putut da? laughing

| rey a răspuns:

Fain, trebuia să-i mai faci o taietură în cap şi să îi pui o căciulă maaare şi fără găuri.
Glumeam, e frumos, cred că ai lucrat mult la el dar ştiam că se face din bulgări eu îl făceam din vreo4-5 bulgări mari şi o oală în cap.
Rezista şi o săptămână după ce se topea zăpada.

| Kidu a răspuns:

Ce expresiv este!hee hee

| ~AleXa~ a răspuns:

Dragut... dar puteai sa faci din 3 bulgari: 1 mare, 1 mediu si 1 mic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar e omul tau de zapada? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingvoiam sa il fac mai mare dar nu am avut cum sa ajung ca daca puneam scara pe el se rupea sigur laughingnu am stat sa il fac din bulgari... un prieten mi-a zis ca e o P--A laughingcred ca are dreptate laughing)dar tot e cea mai mare P--A si e la mine in curte laughing big grin