| katalinuzza a întrebat:

Ce parerere aveti despre vedete adolescenta Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Eu una am o parere foarte buna despre ea,e draguta, inteligenta, o foarte buna actrita ca si cantareata de altfel.dar nu exista vedeta care nu are si fite. funda?

6 răspunsuri:
| Ziiziii a răspuns:

E draguta,talentata, frumoasa si e o actrita foarte priceputa, si are o voce frumoase

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Nu imi place de ea ca e cu jb

| TommyHilfiger a răspuns:

Celelante s-au cam pierdut, dar ea a ramas pe picioare. O admir tare mult ca e draguta si e fata calumea.

| 9089 a răspuns:

E draguta se imbraca bine are o voce frumoasa are zambetul minunat si mai ales joaca foarte bine in filme(funda)?

| anne1 a răspuns:

Buna.Pai ce parere sa am despre ea, este la fel ca celelate vedete adolescente, li s-a urcat celebritatea la cap. Disperate dupa publicitate.asta e parerea meastraight face.bye.

| LauryxX_7794 a răspuns:

Ooooooooooooooooooooooofffffffffffffffffff eeeeeee daperrr najpeta...e plina de fitzeee...bine fiecare ar parerea lui, da mie una nu.mi pl d ea