| Mariannnnnm a întrebat:

Salut, ce pot face? L-am enervat pe unu si nu ma suporta, da rau de tot cu intrebari stupide. Am pus is poza lui de profil la Facebook meu ca sa il enervez si acum realizez ca nu ajung niciunde, ce pot face sa fie preten cu mine si sa nu ma mai creada un terminat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vă cunoașteți măcar în realitate? Ați fost cât de cât apropiați până acum? Mai degrabă cred că vrei să te împaci cu el decât să-ți fie prieten. Încearcă să-ți ceri scuze și dacă el te jignește în schimb, nu răspunde la provocare și lasă-l până îi trece supărarea. Nu pune paie pe foc ci lasă-l să se stingă de la sine. happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la asta, inainte sa-l jignesti online, fiindca acum te considera un terminat si nu va mai da doi bani pe nici o prietenie cu tine.