| ElFenomen a întrebat:

Salut, ce sali de fitness/forta imi recomadati pentru zona Izvor-Eroilor-Drumul Taberei?

P.S.La un pret rezonabil 70-100 RON

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
http://www.google.ro/......tp?/search
Bafta! :X >:D

1 răspuns:
| florinmuscle a răspuns:

Eu mai nou merg la gymhouse pe blvd timisoara intre Afi si Plaza.E rezonabil ca pret in sensul ca eu pe abonament full fitness platesc 95 lei pe o luna.Au aparate pentru toate grupele musculare,vestiare, dusuri, chiar si solar.cu ganterele stau mai rau(e sarit putin cauciucul de pe ele, dar nu ma deranjeaza asta), imi place de ei ca se poarta foarte familiar...asa sunt mai multe dar nu stiu de preturi...stiu doar aici unde vinhappysucces