| Sory8 a întrebat:

Ce trebuie sa faca un domnisor de onoare la nunta... am auzit niste zvonuri cum ca as putea fi domnusor de onoare si nu stiu ce sa fac happy

1 răspuns:
| ZăpăcitaBăă a răspuns:

Din câte știu eu "domnișorul" de onoare : îi este alături mirelui (copleșit fiind de marele evenimentwinking ), face o petrecere a burlacilor pentru mire \m/ (puțină distracție înainte de "încătușare" laughing ) duce mireasa la altar day dreaming, o furăwinking și după se distreză la petrecere. laughing