| √ - Dani - √ a întrebat:

Salut cei care jucati Need For Speed, sper ca ati auzit cape 20 iulie se lanseaza World Online eu am avut noroc si am jucat BETA timp de 5 zile cat a fost aprins serverul pentru probe mi s-a parut woow foarte foarte frumos adica frate spray-urile la masini sunt GENIALE adica le pui cum frei tu le lungesti le micsorezi foarte tare DAR eXista un DAR jocul pana la LeL 10 se joaca Free iar de la 10 la 50 se va plati ...nu stiu cati dintre voi va plati dar vreau sa intreb daca veti plati si daca stiti cat!

2 răspunsuri:
| SweetCherry a răspuns:

straight face Un prieten de a meu mi-a zis de jocul asta si am fost la el acasa si il are (nu e beta) e tot jocul laughing

| √ - Dani - √ explică:

Nu are cum sa fie tot jocul :)) joculse lanseaza oficial pe 20 :)) iti garantez eu 100% www.world.needforspeed.com citeste putin;))