| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut.cine imi poate da si mie un site sigur cu aplicatii, jocuri etc pentru Iphone 3g? si inca ceva.bluetooth merge pe iphone? ...si ce program trebuie sa pot downloada in iphone jocuri, muzica. etc?

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

Uite aici, trebuie doar sa dai download, le bagi intr-un folder si de acolo le iei cu iTunes prin Add file sau Add Folder (presupunand ca ai deja JailBreak facut) http://apptrackr.org/troll.php. Ca program foloseti iTunes, este programul lor, il gasesi pe peste tot. Daca nu ai JailBreak facut nu vei putea baga nici o aplicatie de pe site-ul ala. Daca nu sti care e faza cu JB-ul, da un search pe google "jailbreak iphone" si vei gasi forumuri ajutatoare (e valabil si pentru. Ipod Touch). Toate bune!