| kil96 a întrebat:

Salut, cu ce medie se intra la liceul din cluj telecomunicatii?

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu ai ghid?

| cucaracia a răspuns:

Raporteaza-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti da omul va intrebare un lucru si voi ca marlanii ziceti cu totul altceva sau va faceti publicitate etc. Scz in numele lor kil96. Pe siteul www.admitereliceu.ro gasesti toate mediile de care ai nevoie pentru orice liceu din tara. http://www.admitereliceu.ro/school/show/id/14013
Dupa cum vezi e vb de o medie intre 7-7.5 succes sper sa intri acolo ca toti meritam sa intram unde vrem!;)