| tagg a întrebat:

Cum pot afla cine ma suna cu numar ascuns?! Dau funda!

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un cont dar dureaza si e mai complicat pentru a putea devia apelurile care vin spre tine catre o centrala.
De obicei altfel, nu prea poti decat daca respectivul este pe abonament sau chiar si tu.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu prea poţi să afli.
Trebuie să mergi la Orange, Vodafone sau Cosmote dar e mai complicat.
Depinde şi dacă eşti pe abonament sau pe cartelă, atât tu, cât şi persoana care te sună cu număr ascuns.
Cel mai bine este să îţi setezi telefonul astfel încât să nu permită numerelor necunoscute să te sune.

Pa-pa.

| xBebee a răspuns:

Heii.

Încearcă să suni la cei care preiau apelurile ca să aflii de unde vine ultimul apel.

Baftă.