| Ooops17x a întrebat:

cum trebuie sa fie o bratara a prieteniei pe mana? mai larga sau mai strimta?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

De obicei bratarile prieteniei sunt mai stranse putin, astfel incat sa nu le poti da jos.bine, acum nici sa iti lase semn, nu este bine...intre si intre.happy

2 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Poate sa fie oricum. eu le fac mai largi. dar nici sa nu cada de pe mana.laughing
fundita?puppy dog eyes

| FireNinja a răspuns:

Eu zic sa fie intre, nici mai larga nici mai stransa. daca vreti sa fie ceva gen."mai trendi" lasati-o putin larga. big grin