| Allecsandra a întrebat:

big grin As dori sa ma ajutati cu ceva. Cine-mi spune si mie un antivirus bun, care nu necesite licenta si il pot download-a free? Excludeti AVG-ul, please. Si daca sunteti draguti, si un link. Multumesc mult. Si ca de fiecare data, linkul-l si antivirusul cel mai bun primesc fundita :*.

1 răspuns:
| Mihaela_5188 a răspuns:

Stii, daca sincer, nu vreau sa te supar, dar sa gasesti un antivirus bun, gratis, si inca cu niste conditii este cam ireal.
1) Intreaba un profesional, poate va gasi ceva.
2) Daca vrei ceva bun, trebuie sa stii- ca lucrurile bune nu se gasesc usor, dar si trebuie sa le platesti cumva
Sper ca ti-a fost de ajutor sfaturile.
Semnat : Mihaela