| cathy01 a întrebat:

daca veti conturi de ourworld...sa-mi dati si mie...nu va sterg nimic jur! nu sunt genul care sasi bata joc de lume! va rog mult! dau funda pentru un cont cu cel mai mare level!

Răspuns Câştigător
| adee9 a răspuns:

Dyana til daupe al meu daca stergi ceva te omorrrrrrrrrrrrr
andrycuta@ymail.com
parola:andreea
are lvl 34 sper ca te-a ajutat scrie idul cum este nu e nimic gresit la id
bafta!winking

4 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Mi-e frica sa ti-l dau. Doar stii cum sunt romanii...

| cathy01 explică:

Va cer fiindca, contul meu nu mai merge iar daca imi fac altul... o sa imi ia mult sa ajung din nou la level 32 crying

| cathy01 explică:

Jur ca nu-ti fac nimic...si stiu cum sunt romani dar eu nu sterg nimic! jur!

| Frau a răspuns:

Nivel 88 si residentwinking
Mesaj pe privatwinking