| Sofia884556 a întrebat:

Dati-mi va rog niste statusuri despre prietenie.

Răspuns Câştigător
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu.
Nu uita... candva ne vom revedea si ne vom aminti lucrurile pe care le faceam cand eram doar 2 copii...
Intra aici sunt cele mai bune statusuri :) http://statusbun.com/? cat=7
Funda :*?

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Preferatul meu.

Nu sunt perfect si stiu asta. Nu am nevoie de critici si judecatori, ci am nevoie de cineva care sa ma inteleaga si sa ma accepte asa cum sunt.Cu bune si cu rele.

De la un prieten te astepti sa te ridice, sa te protejeze, nu sa te înjoseasca si sa te atace.