| emanu23 a întrebat:

de ce nu pot sa vizionez disney chanel live zice sa dowloandez sopcast si apoi sa redeschid pagina eu l-am dowloandat am redeschis pagina si tot nu merge imi puteti zice cum sa fac sa pot sa vizionez multumesc mult

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Du-te pe Google : 1tvonline
Instaleaza toolbarul, urmeaza exact instructiunile, instaleaza tot ce ti se spune si ai aproape toate programele din Romania online.
In plus ai si programe tv straine,filme,stiri, jocuri, etc.
Vei fi supermultumit(a)!

| SamSon a răspuns:

Ai nevoie de mai multe programe (VLC+Sopcast) + ca in afara de a le downloada trebuie sa le si instalezi*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool tv se deschide numai cu internet explorer.